informacje
2015-09-14 

Konsultacje społeczne zakończone


W czwartek 10 września zakończyliśmy cykl 8 konsultacji społecznych na terenie naszej LGD.

W ostatnich dniach spotkaliśmy się z mieszkańcami Gminy Sokolniki oraz Gminy Wieruszów. Standardowo podczas każdego ze spotkań została sporządzona wnikliwa analiza SWOT naszego terenu, ponadto mieszkańcy mieli możliwość  zgłaszania problemów, z którymi się zmierzają każdego dnia. Pomocnym narzędziem w analizie problemów jak zwykle okazała się przygotowana przez pracowników LGD ankieta.

Po wypełnieniu ankiety przyszedł odpowiedni czas na zgłaszanie pomysłów…, pomysłów  no to jak angażując nasze zasobów (wcześniej wskazane jako mocne strony) z wykorzystaniem szans, które daje nam otoczenie sprawić żeby żyło nam się lepiej. Trzeba przyznać, że nasi mieszkańcy są bardzo pomysłowi i aktywni.  Pomysłów było mnóstwo a nasi pracownicy musieli się niezłe nagłowić żeby to wszystko jakoś uporządkować i spisać. Wszystko się udało i od przyszłego tygodnia zaczynamy dalsze prace nad naszą lokalną strategią rozwoju. Uczestnikom wszystkich 8 spotkań dziękujemy za udział w tak owocnych spotkaniach, jednocześnie zapraszamy do dalszego angażowania się w inicjatywę LEADER.

Wszystkich tych, którzy chcieli by coś wnieść do nowej LSR  jeszcze dziś zapraszamy do wypełnienia ankiety. Państwa uwagi są dla nas bardzo cenne i czekamy na nie z niecierpliwością.

Poniżej galeria z dwóch ostatnich spotkań.


wróć

  

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja pn. Wsparcie przygotowawcze współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania 8.2.14. M19 – Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
By WS 2015